Nabídka práce > KONSTRUKTÉR VE STROJÍRENSTVÍ

KONSTRUKTÉR VE STROJÍRENSTVÍ

Náplň práce

* práce v konstrukčním 3D programu
* provádění mechanických výpočtů
* komunikace se zákazníky při specifikaci požadavků a změn
* spolupráce s projektovým týmem
* tvorba dokumentace

Nabízíme

* flexibilní začátek a konec pracovní doby
* příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
* 5 týdnů dovolené
* stravenky nebo možnost závodního stravování
* vzdělávací kurzy a příspěvek na vzdělání
* firemní akce

* místo výkonu práce: Plzeň/Praha

Další informace

Máte zkušenosti v programu CATIA V5? Přemýšlíte o změně zaměstnání? Chcete pracovat ve strojírenské společnosti a podílet se na zahraničních projektech?

Pak je pozice KONSTRUKTÉR VE STROJÍRENSTVÍ přímo pro Vás!

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika, Strojírenství,
  • Plat: 35.000,- Kč - 45.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 6