Nabídka práce > JAVA VÝVOJÁŘ PRO PROJEKT INTELIGENTNÍCH KŘIŽOVATEK

JAVA VÝVOJÁŘ PRO PROJEKT INTELIGENTNÍCH KŘIŽOVATEK

Náplň práce

* Návrh a realizace řešení v jazyce Java
* Spolupráce s testery
* Rozvoj funkčních a technických specifikací
* Spolupráce s ostatními vývojáři (i v zahraničí)
* Občasné služební cesty do zahraničí

Nabízíme

* Přátelský kolektiv a zajímavé projekty
* Stravenky, občerstvení na pracovišti
* Jazykové kurzy, odborné kurzy
* Zajímavá a pestrá práce
* Práci v příjemném pracovním prostředí

* Místo výkonu práce: Brno

Další informace

Chcete pracovat pro dynamickou mezinárodní společnost v oblasti IT? Máte dobrou znalost anglického jazyka? Umíte programovat v jazyku Java a máte zkušenosti s webovými aplikacemi?

Pokud ano, neváhejte poslat svůj životopis!

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: 35.000,- Kč - 55.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 11