Nabídka práce > COMPUTER VISION/IMAGE PROCESSING PROGRAMÁTOR

COMPUTER VISION/IMAGE PROCESSING PROGRAMÁTOR

Náplň práce

* participace na vývoji nových, strategických projektech v oblasti computer vision
* vývoj a implementace softwarových modulů
* implementace složitých algoritmů
* tvorba architektury testů a test case

Nabízíme

* motivující mzdové ohodnocení
* profesní a osobní růst
* 5 týdnů dovolené
* úvazek 37,5 hod/týdně
* homeoffice
* systém Cafeterie
* další benefity (jazykové kurzy, stravenky, pololetní odměny, výhodný tarif, občerstvení na pracovišti)

* Místo výkonu práce: Praha

Další informace

Jsi zapálený do computer vision/image processingu? Máš zkušenosti s implmentací pokročilých algoritmů v této oblasti a ovládáš C++? Pak neváhej a naskoč do jedoucího vlaku směřující k budoucnosti automobilové inteligence!

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: 50.000,- Kč - 70.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 1