Nabídka práce > PLC SOFTWARE DEVELOPER

PLC SOFTWARE DEVELOPER

Náplň práce

Jaká náplň práce vás čeká?

* Budete vytvářet a implementovat společný framework software a modulů pro real-time aplikace
* Budete navrhovat a vyvíjet softwarové prototypy
* Budete podporovat a spolupracovat s dalšími vývojovými týmy při aplikaci daného software

Nabízíme

Co můžeme nabídnout?

* 5 týdnů dovolené
* Pružnou pracovní dobu
* Roční prémie
* Penzijní připojištění
* Příspěvky na stravování
* Volnočasové poukázky
* Výhodné telefonování
* Odborné a jazykové vzdělání
* Různé firemní akce

Další informace

Do našeho brněnského týmu s radostí přivítáme dalšího člena, který se s námi bude podílet na tvorbě automatizační platformy pro spřádací stroje, která umožní budoucí využití aplikací IoT a Industry 4.0.

Pokud máte zkušenosti s PLC programováním a chcete proniknout do IoT a Industry 4.0, stát se součástí mezinárodní firmy, která na českém trhu působí již 25 let a jejíž tradice sahá až do 18. století, najít stabilní a zajímavou práci, pracovat se špičkovou technikou a posunout vývoj zase o krok dále, pak se s Vámi rádi uvidíme u osobního pohovoru.
Čerpáme z bohaté historie a investujeme do budoucnosti.

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: 40.000,- Kč - 75.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 11