Nabídka práce > GEOTECHNICKÝ GURU

GEOTECHNICKÝ GURU

Náplň práce

* účast na významných dopravních a inženýrských stavbách
* zpracování geotechnických posudků a výpočtů (stability svahů, přechodové oblasti mostů, sanace podloží, opěrné zdi apod.)
* návrhy opatření v případě výskytu organických složek, podzemní vody apod.
* rozhodování o případných úpravách v realizační fázi projektu (autorizace)

Nabízíme

* nástup: září 2019 nebo po dohodě
* práci na hlavní pracovní poměr (případně dle dohody)
* odpovídající ohodnocení vč. prémií a odměn
* 25 dní dovolené
* pružnou pracovní dobu a mnoho jiných příjemných benefitů
* zázemí komfortní kanceláře v centru Ostravy
* rodinnou atmosféru - 6ti členný kolektiv

* místo výkonu práce: Ostrava

Další informace

Rád byste zůročil své bohaté zkušenosti geotechnika? Chcete se podílet na významných a profesně zajímavých projektech v oboru dopravních a inženýrských staveb? Líbilo by se Vám pracovat pro zavedenou a perspektivní společnost? Staňte se součástí našeho ostravského týmu!

Česká projektová a inženýrská společnost s více než 20letou historií příjme do svých řad zkušeného kolegu na pozici:

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: 35.000,- Kč - 45.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 12