Nabídka práce > SUPERVIZOR KONTROLY KVALITY

SUPERVIZOR KONTROLY KVALITY

Náplň práce

* odpovědnost za řízení týmu kontrolorů kvality
* kontrolování dat, vzorků a postupů z celého procesu kvality
* vytváření dokumentace, popisů práce a procesů kvality
* velmi úzká spolupráce s dalšímu útvary výroby a vývoje
* v případě potřeby komunikace s dodavateli apod.

Nabízíme

* zodpovědnou funkci a pracovní činnost
* pružnou pracovní dobu (navíc 7,5 hod/ den)
* týden dovolené navíc, závodní stravování
* další vzdělávání a profesní vývoj
* jednou ročně finanční bonus (dle mzdy)

* místo výkonu práce: Jihomoravský kraj

Další informace

Je Vám blízký pojem KVALITA? Jste navíc vůdčí osobnost a máte s vedením lidí zkušenost? Pomyslnou třešničkou na dortu už by byly jen zkušenosti z výrobního prostředí! Pokud Vás to zaujalo, nemeškejte a zašlete mi svůj aktuální životopis co nejdříve!

Významný strojírenský podnik právě možná hledá Vás na pozici SUPERVIZOR KONTROLY KVALITY (od 40.000 Kč)

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti, Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: 40.000,- Kč - 45.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 11