Nabídka práce > OBCHODNÍK PRO NĚMECKÝ TRH

OBCHODNÍK PRO NĚMECKÝ TRH

Náplň práce

* péče o stávající německé klienty
* vyhledávání nových obchodních příležitostí
* zpracování a řešení obchodních případů
* práce s CRM systémem
* pravidelný reporting a drobná administrativa

Nabízíme

* rozmanitá práce v nadnárodní společnosti
* motivující finanční ohodnocení
* docházkový bonus v hodnotě 2000 Kč
* stravenky
* možnost využití firemního automobilu i k soukromým účelům
* svěřený region: Německo
* zázemí kanceláře v Jihlavě

Další informace

Jste obchodník tělem i duší? Máte vyjednávací schopnosti a umíte německy? Máte zkušenost z mezinárodní společnosti? Rádi cestujete? Pak zašlete svůj životopis!

Výrobní společnost hledá nového kolegu/kolegyni na pracovní pozici OBCHODNÍK PRO NĚMECKÝ TRH

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Logistika a doprava, Obchod a prodej,
  • Plat: 0,- Kč - 0,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 10