Nabídka práce > MANAŽER TECHNICKÉHO ÚSEKU

MANAŽER TECHNICKÉHO ÚSEKU

Náplň práce

* Řízení technického úseku
* Zajišťování technických požadavků výroby
* Příprava nových projektů včetně výrobních postupů a kalkulací
* Řízení Engineeringu, údržby a nástrojárny
* Pravidelný komunikace se zahraničním vedením společnosti

Nabízíme

* 5 týdnů dovolené
* Roční bonusy
* Automobil i k soukromému užití
* Příspěvek na volnočasové aktivity
* Příspěvek na stravování

* Místo výkonu práce je v okrese Rychnov nad Kněžnou

Další informace

Máte vzdělání technického zaměření a zajímavé zkušenosti z vedoucích pozic v oblasti Automotive? Bez problémů komunikujete v anglickém jazyce? Orientujete se technických požadavcích výroby a v oblasti údržby? Jste komunikativní energická osobnost, která se nebojí kompletní zodpovědnosti za technický úsek v závodě?
Zašlete nám Váš životopis!
Mezinárodní automotive společnost, sídlící v okrese Rychnov nad Kněžnou, hledá do svých řad kandidáta na pozici Manažer technického úseku.

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika, Strojírenství,
  • Plat: 80.000,- Kč - 90.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 9