Nabídka práce > Backend developer, televizních appek kmotr.

Backend developer, televizních appek kmotr.

Náplň práce

Teď hledáme šikovného parťáka, co přidá se do týmu pracujícího pro důležitého US zákazníka. Backend řešení pro něj vymýšlíme, na míru mu jej ušijeme. To všechno zvládnem z centra Brna, protože tady je ta správná IT základna.

Nabízíme

U nás tě ocení, tak jak se sluší, na základě tvých zkušeností. Dovolenou ti dopřejeme, 5 týdnu dáme, a ještě ti přispějeme. Tvé názory a nápady vždy vyslechneme, mezi sebou si vždy věříme. Vyrovnanosti mezi prací a soukromým si vážíme, proto ti tady vždy vstříc vyjdeme. A jednou za rok ze všech koutů světa se sejdem a zpestříme si život pořádným společným víkendem.

Další informace

Do týmu vývojářů appek pro chytré televize hledáme backenďáka, co se nezalekne výzev. Děláme pro ty největší společnosti, co chtějí ty nejlepší vychytávky v televizi kvůli přehlednosti. Samsung, LG, Phillips, Sony, těm všem vytváříme televizní persony. Pro Netflix, Disney a HBO, děláme jejich nabídku přehlednou. Taky Xbox a Playstation se na nás obracejí, stejně jako další výrobci, jež svá zařízení k televizi připojují.

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: 0,- Kč - 0,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 11