Nabídka práce > ZKUŠENÝ CHEMIK – ANALYTIK

ZKUŠENÝ CHEMIK – ANALYTIK

Náplň práce

* Vedení transferů a validací metod
* Posuzování transferových metod a analytických metod
* Vytváření podkladů pro tvorbu interní dokumentace transferu
* Příprava projektu a zajištění projektu dokumentačně
* Podporování vedlejšího týmu
* Řešení technických problémů

Nabízíme

* Práci na plný úvazek s flexibilní pracovní dobou
* Smlouvu na neurčitou po zapracování
* Flexibilní pracovní dobu
* Získání nových profesních zkušeností
* 25 dní dovolené
* Příspěvek na penzijní připojištění
* Multisport kartu, stravenky

* Místo výkonu práce: Praha

Další informace

Vystudoval jste vysokou školu v oboru chemie a získal minimálně tříletou praxi v laboratoři? Máte komunikativní úroveň anglického jazyka a rád tento jazyk využijete na pracovní pozici? Jestliže je Vaše odpověď ano, tak pojďte pracovat k nám, pod křídla stabilní společnosti s možností profesního růstu v oblasti analytické chemie a získejte flexibilní pracovní dobu. Těšíme se na zaslání Vašeho životopisu!

ZKUŠENÝ CHEMIK – ANALYTIK (35 000 Kč)

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Chemie a potravinářství,
  • Plat: 30.000,- Kč - 35.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 1