Nabídka práce > SPECIALISTA ÚČETNÍHO ODDĚLENÍ Praha

SPECIALISTA ÚČETNÍHO ODDĚLENÍ Praha

Náplň práce

* příprava podkladů pro účetní oddělení
* zpracování objednávek, evidence pohybu zboží, vystavování dodacích listů
* fakturace a schvalování nákladových faktur
* příprava podkladů pro měsíční/čtvrtletní/roční uzávěrky
* analýza profitability zakázek
* úzká spolupráce s obchodním oddělením a se servis deskem
* práce v 6členném týmu

Nabízíme

* týden dovolené navíc
* práci ve stabilní a perspektivní společnosti
* roční bonus založený na osobním a firemním výkonu
* stravenky, příspěvek na dopravu
* příspěvek na důchodové připojištění
* lekce angličtiny
* příležitosti pro osobní a profesní rozvoj
* přátelský tým a pracovní prostředí
* místo výkonu práce: Praha 6
* nástup: IHNED

Další informace

Máte zkušenost se zpracováním faktur a analýzami profitability obchodních zakázek? Zadávání dat do SAPu a export dat do Excelu je pro Vás denní rutina? Máte zkušenost ze zákaznického servisu?

Tak hledáme právě Vás!

Mezinárodní IT společnost hledá kolegyni/kolegu do svého týmu:

SPECIALISTA ÚČETNÍHO ODDĚLENÍ Praha 35-40.000 Kč

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: 35.000,- Kč - 40.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 1