Nabídka práce > VÝROBA A PRODEJ – KOORDINÁTOR

VÝROBA A PRODEJ – KOORDINÁTOR

Náplň práce

* Koordinace výroby a prodeje v chemickém provozu
* Plnění prodejních plánů a jeho přizpůsobení dle výrobního plánu
* Odpovědnost za nákup surovin pro správný výrobní chod
* Dohled nad financemi – celková nákladovost
* Spolupráce se zákazníky

Nabízíme

* Zajímavé finanční ohodnocení s možností růstu
* Flexibilní pracovní dobu
* 5 týdnů dovolené
* Možnost zvýhodněné rekreace
* Příspěvky na stravování a penzijní připojištění

* Místo výkonu práce: okres Ústí nad Labem

Další informace

Získali jste během svého profesního života zkušenosti v oblasti plánování a chcete je zúročit na pozici v oblasti chemického provozu? Jste člověk se silnými komunikačními schopnostmi a umíte řešit problémy s chladnou hlavou? Tak získejte pracovní místo v úzkém kolektivu s možností vlastní organizace práce a zajímavými benefity.

Těšíme se na zaslání Vašeho životopisu!

VÝROBA A PRODEJ – KOORDINÁTOR (40 - 50 000 Kč)

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej, Stavebnictví a reality,
  • Plat: 40.000,- Kč - 50.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 4