Nabídka práce > Víkendová brigáda ve fastfoodu 129,- Kč/hod. - týdenní vyplácení

Víkendová brigáda ve fastfoodu 129,- Kč/hod. - týdenní vyplácení

Náplň práce

Pro dlouhodobou spolupráci hledáme pracovníky na pozici - výpomoc ve fastfoodu

NÁPLŇ PRÁCE

  • smažení hranolek

  • příprava hamburgerů

  • udržování pořádku na pracovišti

NABÍZÍME

  • dlouhodobou spolupráci

  • pozice vhodná i pro uchazeče mladší 18ti let

  • týdenní vyplácení mzdy

  • ohodnocení: 129,-Kč/hod.

  • pracoviště: Praha - Horní Počernice a Praha - Ďáblice

  • pracovní doba: víkendové směny nebo Po-Ne ranní/odpolední, délka práce 6-12h.

POŽADUJEME

  • ZDRAVOTNÍ PRŮKAZ PRO PRÁCI V POTRAVINÁŘSTVÍ (vystavuje obvykle na počkání praktický lékař)

  • zodpovědnost a spolehlivost

  • odolnost vůči stresu

  • pečlivost a samostatnost

  • ochotu pracovat alespoň 3 směny/týden

Informace o pozici

  • Agentura STUDENT s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Plat: 129
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Praha 8