Nabídka práce > AUTOELEKTRIKÁŘ

AUTOELEKTRIKÁŘ

Náplň práce

* Diagnostika závad za pomoci měřících přístrojů
* Opravy elektrických/elektronických částí nákladních vozidel nebo autobusů
* Práce v prostředí autorizovaného servisu a s moderními technologiemi
* Dvousměnný provoz

Nabízíme

* Motivující finanční ohodnocení dle vašich zkušeností
* Stravenky v hodnotě 100 Kč
* 25 dnů dovolené
* Příspěvek na penzijní a životní pojištění
* Možnost ubytování
* 600 kč měsíčně formou poukázek
* Zvýhodněné tankování
* Zázemí silné a stabilní nadnárodní společnosti
* Stabilní a přátelský kolektiv
* Možnost dalšího profesního růstu a vzdělání

Další informace

Hledáte nové zaměstnání? Přidejte se k jedničce ve svém oboru. Jste absolvent nebo již máte bohaté zkušenosti s opravou elektrických součástí u autobusů a nákladních vozů? Pošlete svůj životopis a udělejte první krok k získání nového zaměstnání.

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Technické profese,
  • Plat: 30.000,- Kč - 45.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 1