Nabídka práce > Asistent/tka finančního oddělení - Praha 10

Asistent/tka finančního oddělení - Praha 10

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, zprostředkovatele finančních služeb – vedení účetnictví, zpracování mzdové agendy a daňového poradenství, hledáme vhodného kandidáta na pozici asistent/tka finančního oddělení.

Náplň práce

  • výpomoc při zpracování účetních podkladů,

  • přepis faktur z účetního SW,

  • drobná administrativa,

  • třídění dokumentů,

  • kontrola faktur,

Požadujeme

  • min. středoškolské vzdělání ekonomického zaměření,

  • ideálně student/tka VŠ ekonomického zaměření,

  • možnost docházet alespoň 3x týdně,

  • zájem o dlouhodobou spolupráci,

  • zkušenost s prací na PC,

  • časová flexibilita.

Nabízíme

  • mzda 150 Kč/h,

  • zajímavé výkonnostní a docházkové bonusy,

  • práce ve stabilní zavedené společnosti,

  • možnost přestupu na HPP - trainee,

  • jistota dlouhodobé spolupráce,

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte a pošlete nám Váš životopis!

Informace o pozici

  • Agentura STUDENT s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Plat: 150
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Praha 10