Nabídka práce > LOGISTIK S NJ A AJ Praha (38-45.000 Kč)

LOGISTIK S NJ A AJ Praha (38-45.000 Kč)

Náplň práce

* výběr nejoptimálnějšího dopravce z hlediska času a nákladů pro mezinárodní přepravu
* tvorba dokumentů potřebných pro přepravu
* práce v systému SAP a interním logistickým systémem, kontrola dat v systémech
* komunikace s nákupním oddělením ohledně jednotlivých dodávek a potřebných informací
* komunikace s dopravci ohledně dokumentů a dodávek
* archivace dokumentů

Nabízíme

* práce na novém projektu a s ním spojené pracovní cesty do Německa
* možnost profesního růstu a zázemí stabilní mezinárodní společnosti
* systém firemního vzdělávání a školení
* atraktivní finanční odměňování, pružná pracovní doba
* 5 týdnů dovolené, Home Office
* místo výkonu práce: Praha 5 (blízko metra)

Další informace

Máte zkušenosti v logistice či dopravě? Ovládáte na plynulé znalosti německý jazyk a anglickým se na středně pokročilé úrovni domluvíte?

Obratem nám zašlete Váš životopis!

Mezinárodní společnost, která je špičkou v elektrotechnickém odvětví, hledá do svého týmu nového člena na pozici:

LOGISTIK S NJ A AJ (38-45.000 Kč)

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa, Obchod a prodej, Logistika a doprava,
  • Plat: 38.000,- Kč - 45.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 1