Nabídka práce > PROJEKTANT ELEKTRO

PROJEKTANT ELEKTRO

Náplň práce

* Tvorba projektové a výkresové dokumentace
* Podílení se na kalkulacích a specifikacích u zákazníků
* Spolupráce při realizaci zakázek u zákazníků
* Služební cesty nejen v ČR, ale i v zahraničí dle zakázek

Nabízíme

* Služební cesty i do zahraničí
* Práci s nejnovějšími moderními technologiemi
* Finanční podporu při vzdělávání
* Možnost kariérního postupu

* Termín nástupu: IHNED nebo dohodou
* Lokalita: Kolín

Další informace

Máte zkušenosti s konstrukcí v elektrotechnice? Láká Vás průmyslová automatizace? Domluvíte se anglicky, chcete se podílet i na realizaci zakázek u zákazníků a nesedět jen celé dny v kanceláři?

Pak mi neváhejte zaslat své CV!

Společnost působící v oblasti průmyslové automatizace a dopravní telematiky hledá parťáka na pozici:

PROJEKTANT ELEKTRO (30- 40.000 Kč)

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Elektrotechnické profese,
  • Plat: 30.000,- Kč - 40.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 2