Nabídka práce > SW vývojář

SW vývojář

Náplň práce

* odpovědnost za vývoj vestavěného softwaru elektronických modulů
* vytvoření projektové dokumentace
* spolupráce s ostatními členy týmu (validace SW, HW design)
* podpora zákazníků

Nabízíme

* možnost podílení se na inovativních projektech
* stabilní mezinárodní prostředí v oblasti automotive výroby
* flexibilní pracovní doba
* 25 dní dovolené
* příspěvek na dopravu
*jazykové a odborné vzdělávání
* příspěvěk na penzijní pojištění

* Místo výkonu práce: Kopřivnice

Další informace

Máte zájem pracovat pro mezinárodní výrobní společnost působící v oblasti automotive? Chcete se uplatnit na nových inovativních projektech? Pokud máte zkušenosti v oblasti SW vývoje a domluvíte se anglicky, pošlete mi svůj životopis ještě dnes a zůčastněte se výběrového řízení na pozici:

SW vývojář

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: 0,- Kč - 0,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 12