Nabídka práce > ELEKTROMECHANIK VÝROBNÍCH STROJŮ

ELEKTROMECHANIK VÝROBNÍCH STROJŮ

Náplň práce

* opravy a údržba zařízení měřící a regulační techniky v provozu
* opravy elektrické výzbroje
* spolupráce s technologickou obsluhou
* zavádění složitějších elektrických obvodů do provozu
* kalibrace měřidel
* kontrola dokumentace
* evidence oprav, MaR

Nabízíme

* týden dovolené navíc
* stravenky
* příspěvek na penzijní a životní připojištění
* příspěvek na vzdělání
* cafeteria systém benefitů (24.000 Kč/rok)
* nástup možný IHNED nebo dle domluvy
* místo výkonu práce: okr. Mělník

Další informace

Máte elektro vzdělání a zkušenosti s měřením a regulacemi ve výrobě? Chcete se stát součástí společnosti využívající nejmodernější technologie?

Pak hledáme právě Vás!!

Nadnárodní společnost, která je průkopníkem řešení v oblasti veřejné infrastruktury, průmyslové automatizace a softwarových řešení, hledá posilu do svého týmu na pozici:

ELEKTROMECHANIK VÝROBNÍCH STROJŮ (30-36.000 Kč)

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Elektrotechnické profese,
  • Plat: 30.000,- Kč - 36.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 2