Nabídka práce > STROJNÍ DESIGNER – JUNIOR

STROJNÍ DESIGNER – JUNIOR

Náplň práce

* Tvorba návrhů a výkresů pro zakázkovou malovýrobu v 3D CAD
* Práce v moderních systémech (Inventor, Karat)
* Spolupráce při vývoji nových firemních produktů
* Návrhy mechanických částí výrobků
* Spolupráce při tvorbě produktových katalogů
* Asistence při tvorbě technologické dokumentace pro výrobu
* Komunikace s dodavateli v rámci řešení technických záležitostí

Nabízíme

* 6 týdnů dovolené
* Stravenky
* Pružnou pracovní dobu
* Kreativní a různorodou náplň práce
* Motivující mzdové ohodnocení (roční odměny a odměny za projekty)
* Odborný rozvoj ve firmě se stabilním postavením na trhu
* Možnost seberealizace
* Moderní pracovní prostředí
* Přátelská pracovní atmosféra
* Odborné zaškolení mentorem

* Místo výkonu práce: okres Blansko

Další informace

Máte vystudovanou SŠ/VŠ ve strojírenství a nevíte, kde začít? Chcete nasbírat nové zkušenosti a pracovat v přátelském kolektivu? V tom případě neváhejte a pošlete nám svůj životopis, hledáme přímo vás!

Rozrůstající se stabilní česká firma, která je celosvětově uznávaným dodavatelem specializovaných zařízení, hledá posilu na pozici:

STROJNÍ DESIGNER – JUNIOR (25 – 30.000 Kč)

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Strojírenství,
  • Plat: 25.000,- Kč - 30.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 11