Nabídka práce > PERSONALISTA/KA

PERSONALISTA/KA

Náplň práce

* příprava administrativních podkladů spojených s nástupem/odchodem zaměstnanců
* práce s interním systémem
* komunikace s institucemi (pojišťovny, OSSZ …)
* reporty
* komunikace se zaměstnanci

Nabízíme

* flexibilní pracovní dobu
* stabilitu a zázemí
* 5 dní volna navíc a k tomu ještě Sick Days
* další vzdělávání a možnost růstu
* spoustu dalších benefitů!

* Místo výkonu práce: Ostravsko

Další informace

Kdo chcete pracovat na personálním oddělení mezinárodní společnosti v kolektivu profesionálů? Jste to právě vy? Pokud už máte zkušenosti z oblasti HR a domluvíte se anglicky, už nečekejte a zašlete nám svůj životopis!

Vypisujeme výběrové řízení na pozici PERSONALISTA/KA.

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Administrativa, Personalistika a HR,
  • Plat: 0,- Kč - 0,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 12