Nabídka práce > PROJEKTOVÝ MANAŽER - KOLÍN

PROJEKTOVÝ MANAŽER - KOLÍN

Náplň práce

* koordinace a řízení projektů v elektro oboru
* tvorba technické dokumentace, ceníků a kalkulací
* kooperace s ostatními odděleními společnosti
* komunikace se zákazníky a zahraničními kolegy i v anglickém jazyce
* občasné služební cesty i do zahraničí

Nabízíme

* 25 dní dovolené
* stravenky
* flexibilní pracovní dobu
* roční bonusy až 15%
* firemní akce

* místo výkonu práce: Kolín

Další informace

Rádi byste zúročili své dosavadní zkušenosti z projektového řízení a posunuli je dál? Máte rádi různorodou práci, kde Vás každý den čeká nová výzva?

Pokud ANO, tak neváhejte a co nejrychleji nám zašlete svůj životopis!

Prosperující společnost hledá kolegu na pozici:

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Elektrotechnické profese,
  • Plat: 40.000,- Kč - 50.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 2