Nabídka práce > Finanční účetní JUNIOR

Finanční účetní JUNIOR

Náplň práce

* Eviduje faktury a dlouhodobý majetek
* Provádí zaúčtování bankovních výpisů, pokladních dokladů, majetku firmy, faktur, DPH
* Vyřizuje přefakturaci pojištění, vícenákladů a ostatních služeb
* Archivuje účetní doklady a související dokumentaci
* Spolupracuje s orgány státní správy a ostatními institucemi

Nabízíme

* 5 týdnů dovolené
* Stravenky nebo možnost závodního stravování za hubičku
* Odměnu za návrhy na zlepšení
* Kurzy angličtiny na náklady zaměstnavatele
* Volnočasové benefity (plavání, fitness, masáže)

* místo výkonu práce: Pelhřimov

Další informace

Právě jste vyšla/šel ze školy a hledáte kde nastartovat svoji kariéru? Chcete své znalosti využít v mezinárodní výrobní firmě, kde se budete cítit jako doma? Pokud ke zkušenostem z účetnictví navíc trošku ovládáte i anglický jazyk, máte šanci uspět!

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: 20.000,- Kč - 25.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 10