Nabídka práce > Asistent prodeje - spotřební elektronika - 150Kč/h - Praha

Asistent prodeje - spotřební elektronika - 150Kč/h - Praha

Náplň práce

Pro klienta - prémiového prodejce spotřební elektroniky - hledáme brigádníky na dlouhodobou spolupráci na pozici

Asistent prodeje

Náplní práce je:

  • příjem zboží

  • příjem a výdej servisních zakázek zákazníkům

  • prodej a péče o zákazníky

Požadujeme:

  • výborná komunikační schopnosti - komunikace se zákazníky na prodejní ploše

  • znalost komunikativní AJ na základní úrovni - znalost RJ výhodou

  • možnost pracovat v úvazku 20 hod/týdně minimálně 4 měsíce

  • časovou flexibilitu - pracuje se ve dnech Po - Ne - v čase 9:00 - 21:00

  • ochotu přesunovat se v rámci prodejen (více prodejen, převážně v centu Prahy)

Nabízíme:

  • práci pro jednoho z nejvýznamnějších distributorů spotřební elektroniky

  • možnost nástupu na pracovní poměr pod klienta v případě oboustranné spokojenosti

  • práci v reprezentativním prostředí se špičkovou elektronikou

Informace o pozici

  • Agentura STUDENT s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Plat: 150
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Praha 1