Nabídka práce > Admin ICT - 150 Kč/h - týdenní vyplácení - home office

Admin ICT - 150 Kč/h - týdenní vyplácení - home office

Náplň práce

Pro českou společnost zabývající se digitalizací dokumentů hledáme brigádníka na pozici Admin ICT:

​Náplň práce:

  • Správa síťové infrastruktury.

  • Správa serverové infrastruktury (Windows Server,AD, GP, ADFS).

  • Správa podnikového a klientského SW.

  • Správa periferií a jiného HW vybavení.

  • Správa zálohovacího systému.

  • Poskytování technické podpory uživatelům SW/HW.

Požadavky:

  • Spolehlivost, samostatnost, pečlivost a analytické myšlení.

  • Zkušenosti s instalací a správou Windows serverů a desktopů.

  • Zkušenosti se správou sítí.

  • Znalost MS Office.

  • výhodou znalost virtualizace (VMware, Hyper-V).

  • výhodou znalost databází a zalohování dat.

  • výhodou zkušenost se zálohováním SW/HW.

Nabízíme:

  • nástup ihned,

  • 150 Kč/h ,

  • týdenní vyplácení na účet,

  • možnost přestupu na HPP

Požadavky na docházku:

  • duben-květen v rozsahu alespoň 15 hod týdně pro účely zaučení,

  • od června alespoň 20 hod týdne,

Výkon práce je v sídle společnosti na Praze 9 ( v současné době převážně home office)

Informace o pozici

  • Agentura STUDENT s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Plat: 150
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Praha 9