Nabídka práce > Account Manager pro e-shopy

Account Manager pro e-shopy

Náplň práce

Baví tě komunikovat se zákazníky, starat se, aby byli spokojeni a udržovat dobré vztahy? Nebojíš se s nimi pravidelně telefonovat a také se osobně potkávat? Dokážeš pracovat s Excelem, PowerPointem a umíš nabídnout rozšíření spolupráce, která zvednou obraty partnerům i nám? Připoj se do našeho týmu.

Hledáme energického empatického člověka do našeho týmu, který se nebojí komunikovat, má rád lidi a umí obchodně myslet. Někoho, kdo bude loajální k naší firmě a neustále empatický směrem k našim zákazníkům a jejich zaměstnancům.

Co bude náplní tvé práce?

Pravidelně komunikovat se stávajícími partnery, budovat s nimi osobní vztahy

Rozvíjet spolupráci, doporučovat vylepšení

Prezentovat možnosti zapojení do našich kampaní nebo kampaní třetích stran

Vytvářet reporty pro management, partnery a zákazníky

Podporovat marketingový a obchodní tým a jeho aktivity

Připravovat podklady pro zapojení nových partnerů do našich projektů

Co si tato pozice žádá?

Pracovní zkušenost z pozice accounta, obchodníka, nebo zákaznické podpory

Selský rozum, pečlivost, důslednost, všímavost, zájem, proaktivitu, komunikativnost

Marketingové a technické cítění, bussinesové uvažování

Znalosti Excelu, případně dalších tabulkových formátů

Zkušenost z online prostředí výhodou

Výborná znalost českého jazyka, další jazyky jsou výhodou

Co ti nabízíme?

Odměnu odpovídající Vašim zkušenostem

Mnoho nových zkušeností z reálných projektů

Kvalitní zázemí stabilní společnosti

Práce v moderní kanceláři v centru Prahy (2 min. od metra Anděl)

Možnost část činnosti vykonávat z domova

Mladý dynamický tým - rodinná atmosféra v týmu okolo 30 lidí

Důkladné vstupní školení, není nutná odborná znalost oboru

Průběžné vzdělávání v oblasti e-commerce (+finanční podpora vzdělávání)

Zvýhodněné nákupy u několika stovek e-shopů v ČR i ve světě

Máš chuť přistoupit do našeho týmu? Napiš nám a přijď se k nám podívat!

Informace o pozici

  • Agentura STUDENT s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Plat: dle domluvy
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Praha 5