Nabídka práce > HR support - Zličín - 20h týdně - 150Kč/h

HR support - Zličín - 20h týdně - 150Kč/h

Náplň práce

Pro našeho klienta, nadnárodní řetězec velkoobchodů s nábytkem a bytovými doplňky, hledáme vhodné kandidáty/ky na pozici HR support.

Jedná se o dlouhodobou spolupráci s možností homeoffice po zaučení.

Náplň práce:

- vyhledávání kandidátů pomocí síťí Teamio, Linkedin a další

- komunikace s kandidáty po telefonu a mailu

- předvýběr vhodných kandidátů

- administrativa pro HR oddělení

Požadavky:

- ideálně student/ka VŠ

- prokazatelnou praxi na HR oddělení, agentuře nebo Retail/Logistic

​- anglický jazyk na komunikativní úrovni

- dobrá znalost práce s PC (MS Office, net)

- dobré komunikační a organizační schopnosti

- možnost pracovat dlouhodobě alespoň 20h týdně

Nabízíme:

- mzda 150Kč/h (po zaškolení možnost až 180Kč/h) hrubého

- jistou a dlouhodobou brigádu v nadnárodní společnosti

- dobrá dopravní dostupnost - metro B - stanice Zličín

- možnost týdenního vyplácení

Informace o pozici

  • Agentura STUDENT s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Plat: 150
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Praha 5