Nabídka práce > Sales Support Assistant

Sales Support Assistant

Náplň práce

scanservice a.s., přední poskytovatel služeb a řešení v oblasti digitalizace dokumentů a procesů

hledá do svého týmu nové kolegy.

Chcete pracovat v moderním a přátelském prostředí a podílet se na budování digitální budoucnosti?

Pak jste na správném místě! Právě hledáme toho správného člověka do našeho obchodního týmu.

Pokud nám můžete nabídnout:

  • Dynamickou osobnost s dostatečnou mírou asertivity

  • Min. 3 roky praxe na obdobné pozici v obchodním oddělení ICT

  • SŠ vzdělání ideálně ekonomického směru

  • Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti

  • Velmi dobrou znalost práce s PC - MS Office, Internet

  • Znalost AJ na komunikační úrovni

  • Pečlivost, samostatnost a zodpovědnost

Dáme vám na starost:

  • Administrativní a organizační podporu obchodního oddělení

  • Spolupráci na administrativní přípravě nových smluv a jejich kontrolu

  • Správu databáze CRM

  • Logistiku – objednání zboží, sledování průběhu dodávky a vyclení, dopravu zboží i pojištění

  • Pravidelné prověřování zdrojů veřejných zakázek, výběr relevantních oznámení a následnou konzultaci

  • Přípravu nabídek a podkladů pro výběrová řízení (po zaškolení)

  • Úzkou spolupráci s marketingovým oddělením

  • Přípravu podkladů na porady, zápisy z porad, evidenci a správu zadaných úkolů

  • Spolupráci se schválenými dodavateli třetích stran

A můžete od nás očekávat:

  • Práci v úspěšné a rozvíjející se ICT společnosti

  • Možnost profesního i osobního růstu

  • Tvořivou, různorodou a zodpovědnou práci s možností seberealizace

  • Finanční ohodnocení v závislosti na zkušenostech a praxi

  • Po vyškolení i na základě prodeje drobného zboží a služeb

  • Firemní zaměstnanecké benefity:

4 sick days

1 personal day

Stravenky v hodnotě 120 Kč

Občerstvení na pracovišti, vitamínový program

Školení, semináře, firemní eventy

Penzijní připojištění

Možnost Home Office

  • Zahájení spolupráce: 06-07/2021

Informace o pozici

  • Agentura STUDENT s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Plat: dle domluvy
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Praha 9