Nabídka práce > Asistent prodejce obkladů a dlažeb

Asistent prodejce obkladů a dlažeb

Náplň práce

Hledáme posilu do naší pražské vzorkovny v Moskevské ulici v Praze, která bude pro začátek pracovat na pozici asistenta prodejce ve vzorkovně dlažeb a obkladů. Hledáme někoho spolehlivého a zapáleného, kdo rád komunikuje s lidmi a rád se něco přiučí. Po zapracování je možné pracovat na pozici prodejce. Nejlépe ženu, ale i muže, kteří mají zkušenosti s lidmi, například z pohostinství, apod.

Požadavky

Hledáme někoho spolehlivého a zapáleného, kdo rád komunikuje s lidmi a rád se něco přiučí. Po zapracování je možné pracovat na pozici prodejce. Nejlépe ženu, která má zkušenosti s lidmi, například z pohostinství, apod.

Nabízíme

Příjemné prostředí v malém kolektivu nedaleko centra Prahy. Plat závislý na výkonu cca 22000 - 50000. Neváhejte se ozvat. Úvazek dle dohody.

Informace o pozici

  • Vinci projekt s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 20000-500000
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Vhodné pro: ženy se zkušenostmi v komunikaci s lidmi, např. z pohostinství, apod.
  • Místo pracoviště: Moskevská 24