Nabídka práce > Junior programátor C# - 210Kč/h - možnost Home Office

Junior programátor C# - 210Kč/h - možnost Home Office

Náplň práce

Pro našeho klienta, známou společnost zabývající se digitalizací dokumentů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Junior programátor.

Náplň práce:

o             programování v jazyce C# v prostředí Microsoft Visual Studio

o             řešení přidělených programátorských úkolů

o             spolupráce se SW architektem

o             spolupráce při zavádění podpůrných systémů pro programování a jejich integraci ve společnosti

o             customizace OCR řešení na platformě ABBYY FlexiCapture a IBM Datacap

Požadavky:

o             základní znalosti C# (Winforms, WPF a ASP .NET)

o             základní znalost jazyka SQL

o             základní znalost platformy Microsoft, včetně databázových systémů (MS SQL Server)

o             pasivní technická AJ

Nabízíme:

o             spolupráce od 15.6.2021/ mzda 210Kč/h hrubého

o             místo výkonu Home Office nebo sídlo společnosti

o             týdenní počet hodin alespoň 20

Informace o pozici

  • Agentura STUDENT s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Plat: 210
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Praha