Nabídka práce > Admin ICT - H.Počernice - 210Kč/h

Admin ICT - H.Počernice - 210Kč/h

Náplň práce

Pro našeho klienta, známou společnost zabývající se digitalizací dokumentů, hledáme vhodného kandidáta na pozici Admin ICT.

Jedná se o dlouhodobou brigádu s možností přechodu na HPP!

Brigáda je v rozsahu 30h týdně, ideálně 6h denně.

Náplň práce:

  • Správa síťové infrastruktury

  • Správa serverové infrastruktury (Windows Server,AD, GP, ADFS)

  • Správa podnikového a klientského SW

  • Správa periferií a jiného HW vybavení

  • Správa zálohovacího systému

  • Poskytování technické podpory uživatelům SW/HW

Požadujeme:

  • Spolehlivost, samostatnost, pečlivost a analytické myšlení

  • Zkušenosti s instalací a správou Windows serverů a desktopů

  • Zkušenosti se správou sítí

  • Znalost MS Office

  • znalost virtualizace (VMware, Hyper-V)

  • výhodou znalost databází a zalohování dat

  • výhodou zkušenost se zálohováním SW/HW

Nabízíme:

  • mzda 210Kč/h

  • týdenní vyplácení

  • praxi v moderní a známé společnosti

  • ​možnost přechodu na HPP​​

Informace o pozici

  • Agentura STUDENT s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Plat: 210
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Praha