Nabídka práce > Picker - 140-155Kč/hod - týdenní vyplácení

Picker - 140-155Kč/hod - týdenní vyplácení

Náplň práce

Informace o pracovním místě:

  • pickování zboží dle objednávek

  • zodpovědnost za kvalitu nakládek a zpracování/předání dokladů k zásilkám

  • zpracování objednávek zboží

  • úklid skladových prostor

  • práce ve 2směnném provozu

Požadujeme:

  • spolehlivost

  • muže starší 18 let

  • flexibilita – nutnost docházet PO-PA (střídání ranní/odpolední)

  • samostatnost

  • trestní bezúhonnost

  • fyzická zdatnost

Nabízíme:

  • výborné finanční ohodnocení – stabilně 140 Kč/hod (vypláceno týdně)

  • odměny za výkon až 15 Kč/hod (vypláceno měsíčně)

  • firemní autobusová doprava Opatov – Stránčice – ZDARMA

  • stravenkový paušál - 44 Kč čistého/směna ke mzdě

  • nástup ihned

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat zasláním stručného životopisu.

Informace o pozici

  • Agentura STUDENT s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Plat: 140-155
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Praha