Nabídka práce > Řidič dodávky sk. B

Řidič dodávky sk. B

Náplň práce

Popis práce

Pro zavedenou dopravní společnost, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici řidič / řidička.

Jedná se o práci na brigádu, případně OSVČ.

Náplň práce:

- rozvoz textilií po ČR

- komunikace se zákazníky

- rozvozy po přesně stanovených trasách - práce s GPS navigací

Požadavky:

- řidičský průkaz sk. B (C,E výhodou)

- min. 2 roky praxe (aktivní řidič)

- spolehlivost, pečlivost, samostatnost, logické uvažování

- možnost nastoupit ihned (popř. dle dohody)

Nabízíme:

- mzda 200 Kč / hod.

- pracovní doba Po-Pá

- práce v rodinné firmě, přátelský kolektiv, moderní pracovní prostředí

- stanoviště vozidel Praha 9 - Horní Počernice

V případě zájmu zašlete životopis na personalni@cargoleader.cz , nebo volejte v pracovní dny 8-16 hod.na tel. 326710423 .

Informace o pozici

  • Agentura STUDENT s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Plat: 200,-Kč
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Praha