Nabídka práce > Lahůdkář/ka - supermarket/hypermarket - 155,70 Kč/h - denní vyplácení

Lahůdkář/ka - supermarket/hypermarket - 155,70 Kč/h - denní vyplácení

Náplň práce

Pro našeho klienta, prodejnu maloobchodního řetězce, hledáme vhodného kandidáta na pozici lahůdkář/ka v super/hypermarketu.

Jedná se o dlouhodobou spolupráci.

Náplň práce:

  • samostatná obsluha úseku lahůdek,

  • prodej zboží z obsluhovaného pultu,

  • založení pultu při ranních směnách

  • komunikace se zákazníky,

  • krájení salámů a sýrů dle denního plánu,

  • dodržování hygienických zásad, BOZP a PO na pracovišti,

  • balení salámů a sýrů do folie,

  • doplňování balených lahůdek do regálů,

  • výpomoc s příjmem závozu objednaných lahůdek,

  • pomocné úklidové práce.

Požadavky:

  • věk min. 18let

  • zdravotní průkaz pro práci v potravinářství

  • výpis z rejstříku trestů

  • ideálně vyučení v oboru nebo praxe podmínkou

  • možnost pracovat alespoň 3 směny týdně

  • dobré komunikační a prodejní dovednosti

Nabízíme:

  • mzda 155,70 Kč/h (hrubého),

  • denní vyplácení,

  • dobrá dopravní dostupnost,

  • moderní pracovní prostředí,

  • možnost dlouhodobé spolupráce,

  • termín zaučení dohodou.

Pokud máte zájem, zašlete nám Váš životopis nebo se s potřebnými dokumenty zastavte přímo u nás v agentuře!

Informace o pozici

  • Agentura STUDENT s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Plat: 155,70
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Praha 4