Nabídka práce > Lékař- vedoucí zdravotnického střediska

Lékař- vedoucí zdravotnického střediska

Náplň práce

výkon práce vedoucího lékaře ve Vazební věznici

Požadavky

VŠ vzdělání - magisterský studijní program + certifikát o absolvování základního kmene všeobecného lékařství dle §4 odst. 2) zákona 95/2004 Sb. Uživatelská znalost PC (MS word, excel), velmi dobrý psychický a zdravotní stav, trestní a morální bezúhonnost

Nabízíme

Platové ohodnocení dle zákona 262/2006 Sb., zákoníku práce, nařízení vlády č. 341/2017 Sb. Plat se určuje dle započitatelné praxe.

Informace o pozici

  • Vězeňská služba ČR
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie,
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované jazyky: český jazyk
  • Plat: 76.680 - 90.230 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 6 týdnů dovolené, 5 sick days, podnikové stravování, vlastní rekreační objekty, příspěvky FKSP ve výši 12.000 Kč ročně
  • Vhodné pro: lékaře i v důchodu
  • Místo pracoviště: Litoměřice