Nabídka práce > Montér brigádnik optických síti

Montér brigádnik optických síti

Náplň práce

Instalace optických síti v budovách na Praze 1 a 2
Zafukování optických kabelů
Pomoc při instalaci zařízení v objektech
Práce v terénu, někdy ve výškách (štafle) nebo v podzemí (sklepy)

Požadavky

Spolehlivého a manuálně zručného parťáka
Mít chuť se učit a pracovat s optickými kabely
Nevyžadujeme znalost v oboru, vše tě naučíme
Základní znalost češtiny (ukrajinsky a rusky se domluvíme)

Nabízíme

Stabilní zázemí a přátelský kolektiv
Možnost brigády při studiu, zaměstnání
Práci s novými technologiemi, kvalitním nářadím
Možnost se učit od zkušených kolegů
Dlouhodobou spolupráci, možnost po dohodě přejit z DPP na HPP

Další informace

Jsme malá rozvíjející firma, která od roku 2014 poskytuje vysokorychlostní připojení v Praze.
Budujeme vlastní infrastrukturu a hledáme šikovného brigádníka, který nám pomůže s nasmlouvanými projekty.

Informace o pozici

  • Metropolitní siť Praha 1 z.s.p.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Telekomunikace,
  • Požadované jazyky: češtuna, ruština, ukrajinština
  • Plat: 160-180kč/hod
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: časová flexibilita při plánování
  • Vhodné pro: absolventy, práce při studiu
  • Místo pracoviště: Jindřišská 938/18