Nabídka práce > Brigáda-obsluha zářivého svítícího parku Winter Wonderland Praha u OC Letňany

Brigáda-obsluha zářivého svítícího parku Winter Wonderland Praha u OC Letňany

Náplň práce

Hledáme šikovné a spolehlivé brigádníky, kteří by chtěli být součástí CREW jedinečného projektu- ZÁŘIVÝ POHÁDKOVÝ PARK -Winter Wonderland Praha u OC Letňany
Informace o pracovním místě:
Jsme společnost zajišťující personál na světových výstavách a zábavných parků. Personál který nás bude vždy pozitivně reprezentovat , vstřícný k návštěvníkům, ochotný se učit novým věcem a bude zapálen pro to být součástí velkých projektů.
Náplň práce je obsluha návštěvníků v parku(venkovní prostory) - obsluha na pokladnách, obsluha shopu(stánek se suvenýry), kontrola vstupenek, obsluha atrakcí, kostýmy.
Jedná se vždy o směny od pondělí do neděle. Směny jsou od 15:00 -21:30 Obsluha parku je ve venkovních prostorách. Zázemí pro zaměstnance bude zajištěno.
Pracovní dny se sjednávají vždy dle vašich časových možností s produkcí parku.
Životopis +foto zasílejte na email Bystronova@jvsgroup.cz

Požadavky

zdvořilé vystupování
• komunikativní a prezentační schopnosti
• aktivní přístup
• spolehlivost
• flexibilitu
• mírně pokročilou znalost anglického nebo německého jazyka
• 18 let -plnoletost a české občanství !!!

Nabízíme

flexibilní plánování pracovních dní dle vašich možností
• možnost práce o víkendech
• získání zkušeností z oblastí zábavního a kulturního průmyslu
• možnost delší spolupráce na dalších výstavách a projektech
• práci v mladém kolektivu
• mzda obsluha atrakcí, trhač 180Kč / hod na DPP nebo OSVČ
• mzda kostým 180Kč / hod na DPP nebo OSVČ
• mzda shop 200Kč / hod na DPP nebo OSVČ

Informace o pozici

  • JVS Group s.r.o
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Kultura a umění,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: ČJ,AJ
  • Plat: 180,-/hod
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: studenty ,OSVČ
  • Místo pracoviště: Praha-Letňany