Nabídka práce > Prodavač/ka na adventních trzích

Prodavač/ka na adventních trzích

Náplň práce

Hledám spolehlivé brigádníky na adventní trhy na Náměstí Republiky. Trhy se konají od 23. 11. do 23. 12., provoz každý den 10-20 h. Jedná se o tyto dva stánky:

1. Vonné vosky od Marty
Prodej vosků a sójových svíček. Mám zatím zájemkyni o dopolední směnu 10-15 h, proto sháním brigádníky hlavně na odpoledne, tedy 15-20 h. Jednalo by se vždy o 3 dny v týdnu. První tři adventní týdny pondělí-středa, poslední týden před Vánoci úterý-čtvrtek. Brigádníků sháním více - hlavně na odpolední směnu, ale vítám zájemce i o dopolední směnu, kdyby slečna nemohla.

2. Porcelán
Prodej porcelánového nádobí. Tento stánek patří kolegyni, v případě zájmu na ni předám kontaktní údaje. Kolegyně shání brigádníky na celou směnu, tedy 10-20 h. Veškeré detaily včetně pracovních dnů si domluvíte přímo s ní.

Požadavky

1. Spolehlivost a dochvilnost - na náměstí je potřeba být ideálně už v 9:30, aby se do začátku otevírací doby stihl připravit stánek. Na tento požadavek je kladen maximální důraz, nesmí se stát, že se stánek neotevře.

2. Příjemné vystupování - jde o práci s lidmi.

3. Minimální věk 18 let, maximální věk je na vás.

4. Chuť učit se novým věcem - mít zájem o prodávané produkty a schopnost zodpovědět případné dotazy zákazníků.

5. Zkušenost s prodejem výhodou.

Nabízíme

Brigádníkům bude placeno 180 Kč / hod, detaily vyplácení budou dohodnuty při osobním setkání. Kromě finanční odměny je možná i sleva na produkty z našich stánků.

Další informace

Ještě upozornění - nezapomeňte, že se jedná o VENKOVNÍ trh, je tedy potřeba se pořádně nabalit.

Informace o pozici

  • Marta Kadlecová
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: angličtina a němčina výhodou
  • Plat: 180 Kč/hod
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: Sleva na produkty z našich stánků
  • Vhodné pro: studenti, senioři, mateřská dovolená
  • Místo pracoviště: Náměstí Republiky