Nabídka práce > Zajímavý mystery shopping s dobrou znalostí angličtiny, výborné platové ohodnocení

Zajímavý mystery shopping s dobrou znalostí angličtiny, výborné platové ohodnocení

Náplň práce

- sběr a aktualizace dat veškerých poboček v přidělené oblasti
- sběr informací o všech pobočkách v přidělené oblasti s požadovanými základními údaji po každé návštěvě
- tvorba databáze poboček v přidělené oblasti
- denní reporting výsledků přímému nadřízenému

Požadavky

- středoškolské vzdělání s maturitou
- vlastní Smartphone, který zvládne lepší aplikaci
- zkušenosti se sběrem dat/auditem prodejních poboček/průzkumy/předvolebními průzkumy apod. výhodou
- samostatnou a proaktivní osobnost
- výborné komunikační dovednosti
- orientaci na kvalitu
- dobrý fyzický stav
- anglický jazyk na úrovni alespoň B2

Nabízíme

- nástup možný IHNED
- místo výkonu práce: PLZEŇ
- práci na DPČ (projekt zhruba na 1-2 měsíce)
- mzdu 20.800Kč
- pracovní doba: PO-PÁ od 9:00-14:00
- stravenky v hodnotě 105 Kč
- práci v terénu
- možnost nabrat zkušenosti se spoluprací s mezinárodní společností

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Brigáda