Nabídka práce > Obchodník pro střední Čechy (Kolín, Kutná Hora)

Obchodník pro střední Čechy (Kolín, Kutná Hora)

Náplň práce

Baví vás obchod, ale chtělo by to víc šťávy? Dnes je váš šťastný den!

Aktuálně vzniká nová zajímavá příležitost pro obchodníky z okolí Nymburka, Kolína, Kutné Hory či Mělníka - zkrátka Středočechy, kteří přinesou zajímavé obchodní partnery právě ze svého okolí.

Střední Čechy žijí a s nimi spousta restaurací, kaváren a barů, možností k zážitkům, zábavě i adrenalinu, wellness a hýčkání všeho druhu – možností je nepřeberně. A právě toto jsou vaši potenciální obchodní partneři.

Znáte vaše okolí jako své boty a neunikne Vám žádná novinka, co se v okolí šustne? Pak máte skoro vyhráno. Potřebujete už jen náš nekonečně variabilní produkt, který lze přizpůsobit každému partnerovi na míru, a sílu značky, kterou netřeba představovat.

Slevomat přináší zákazníkům každý den inspiraci k tomu, co v okolí vyzkoušet vyzkoušet. A protože kapacita regionu se zdá nevyčerpatelná, obchodní tým stále rozšiřujeme.

Koho hledáme?

Dařit se u nás bude obchodníkům, kteří se nebojí oslovit velkého partnera se zvučným jménem i umí odhalit potenciál toho menšího. Jste neúnavní průzkumníci nových trendů a víte, co bude frčet příště? Pak jste u nás správně.

Na oplátku dostanete velkou svobodu a samostatnost v obchodování. Je na vás, jak si domluvíte schůzky a jestli jste spíš ranní ptáče či noční sova – důležité jsou výsledky.

I když se obchoduje samostatně v terénu, k dispozici vám bude tým - fungujeme nejen jako kolegové, ale i jako sehraná parta.

A co ještě za to?

Třešničkou na dortu je motivační systém, který máme nastavený tak, abychom vás odměnili nejen za sjednané nabídky, ale také pomocí dalších bonusů, v nichž se odráží rovněž aktivita, odhodlání a chuť se rozvíjet. I nový člen týmu má v začátcích stabilní příjem a po zapracování neomezené možnosti výdělku bez zastropování.

Nejsme svázaní korporátními pravidly, oceňujeme hledání nových cest a nápadů, no a v neposlední řadě si z kolegů děláme přátele, se kterými rádi zajdeme na pivo.

Náplň práce je zejména:

Aktivní vyhledávání a zajišťování nových obchodních příležitostí v oblasti lokálních služeb
Prodej atraktivního internetového produktu a poradenství při plánování internetové inzerce
Dlouhodobá péče a budování vztahů s obchodními partnery
Minimum obchodní administrativy a maximum spolupráce s týmem obchodní podpory

Požadavky

Požadujeme:

Dobrou znalost regionu
Obchodní zkušenosti (např. z gastronomie, hotelnictví nebo marketingu)
Komunikativnost, týmovou spolupráci, organizovanost, zodpovědnost a pečlivost
Orientaci na výsledek
Schopnost běžné práce s internetem a MS Office

Nabízíme

Nabízíme:

Samostatnou a pestrou práci v atraktivním oboru u firmy, která je špičkou na trhu
Nadprůměrné finanční ohodnocení, které si sami ovlivníte
Práci v mladém kolektivu rychle rostoucí silné firmy s více než 180 zaměstnanci
V terénu plnou podporu regionálního managera
Spolupráce na IČO (obchodní zastoupení) - flexibilita a svoboda v obchodování
Možnost flexibilního plánování času
Vstupní zaškolení a zázemí v centru Prahy
Atmosféru svobodné firemní kultury s orientací na výsledek a časovou flexibilitu
Nástup možný ihned

Další informace

Pojďte do toho s námi! Využijte nově vzniklých příležitostí, pošlete své CV s předmětem "Střední Čechy" na prace@slevomat.cz a připište, proč si myslíte, že nám to spolu bude klapat.

Informace o pozici

  • Slevomat.cz
  • Středočeský kraj
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek