Nabídka práce > Rezident

Rezident

Náplň práce

- Denní konzultace se zákazníkem, řešení vzniklých problémů s odpovědnými osobami v externích skladech
- Komunikace s příslušným technikem kvality, konzultace problémů s oddělením kvality a výroby
- Denní vyplňování Checklistu, předávání informací od zákazníka a reportování
- Preventivní kontrola dílů, pravidelná komunikace s mistry montážní linky, pracovníky kvality na lince
- Předcházení problémů u zákazníka
- Provádění kontroly dílů na Cubingu, analýzy problémů
- Namátková kontrola dílů ve skladu u zákazníka – kvalitu, úplnost a dodržování balících předpisů
- Vedení a případné provádění třídících akcí u zákazníka a vedení potřebné dokumentace

Požadavky

- SŠ vzdělání
- Praxe v oboru min. 2 roky
- Komunikativní znalost NJ nebo AJ výhodou
- Technické a racionální myšlení
- Flexibilita
- Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

- Práci v perspektivní stále rostoucí společnosti
- Uplatnění na zajímavé pozici
- 13. plat
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvky na stravování
- Příspěvky na penzijní připojištění
- Závodní stravování

Další informace

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 721 260 396.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Aj/Nj výhodou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Tachovsko