Nabídka práce > Process engineer

Process engineer

Náplň práce

- Rozjíždíme nový projekt! Máte šanci být u toho!
- Budete se podílet na zavádění nových strojů a zařízení do výroby
- Vaším úkolem bude zlepšovat výrobní procesy
- Budete součástí týmu, který pracuje na nových projektech
- Povedete příslušnou technickou dokumentaci

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- Znalost angličtiny - denní řešení situací se zahraničními dodavateli a centrálním supportem
- zkušenosti v oblasti výroby – proces, technologie
- praxe v automotive velkou výhodou
- Zkušenosti s linkovou výrobou

Nabízíme

- práce s moderními technologiemi
- zázemí stabilní mezinárodní společnosti
- možnost karierního růstu v automotive průmyslu
- zajímavý benefitní balíček – zdarma stravování, příspěvek na dopravu, penzijní pojištění, jazykové kurzy …

Další informace

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 725 817 242.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Technické profese,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: AJ
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Nýřany