Nabídka práce > Denní kompletace výrobků s navýšenou mzdou 120Kč/hod.

Denní kompletace výrobků s navýšenou mzdou 120Kč/hod.

Náplň práce

Do významné mezinárodní společnosti se sídlem v Plzni, hledáme nové uchazeče na pozici BRIGÁDNÍK. Možnost výběru směn (6.00-14.00; 14.00-22.00; 22.00-6.00)

Smlouva na DPČ, nástup možný ihned, mzda 120Kč/hod.
Práce vhodná pro každého. Máme více volných míst, tak řekněte i kamarádovi a pracujte spolu ....

Požadavky

- manuální zručnost
- věk 16 +
- docházka dle domluvy a Vašich časových možností
- trestní bezúhonnost
- vhodné pro muže i ženy

Nabízíme

- dlouhodobou brigádu s možností nástupu ihned, možnost volby směn dle Vašich možností
- mzda 120 Kč/ hod (80+20+20 fix+variabilní složka+přítomnostní bonus )
- příplatky za noční 25%, ostatní dle ZP
- svozový autobus z Plzně ZDARMA
- možnost výběru směn (R/O/N)

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek