Nabídka práce > Program Manufacturing leader

Program Manufacturing leader

Náplň práce

- Řízení náběhu výroby nových produktů
- Kontakt se zákazníky, zajištění dodržení jejich požadavků
- Zajištění realizace výroby
- Zajištění industrializace výrobní haly se strojními zařízeními
- Zajišťování a rozhodování o technologickém zařízení, tak aby výstupem byla seriová výroba dílů pro automobilový průmysl
- Rozhodování o nákupu vhodných strojů
- Tvorba časových plánů industrializace
- Tvorba technických specifikací nových zařízení
- Komunikace s oddělením nákupu a kvality
- Dohled nad zaškolením operátorů

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání strojní, nebo elektro zaměření
- Min. 5 let praxe ve výrobě a výrobním inženýrství
- Znalost produktů a výrobních procesů
- Velmi dobrá komunikativní znalost AJ podmínkou
- Ochota cestovat

Nabízíme

- Práci ve stabilní prosperující společnosti
- Zodpovědnou práci na zajímavých projektech
- Odpovídající finanční ohodnocení
- 5 týdnů dovolené
- Stravenky
- Příspěvek na penzijní připojištění a další

Další informace

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 721 260 396.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Technické profese,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: AJ
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek