Nabídka práce > Vedoucí techniků metod

Vedoucí techniků metod

Náplň práce

- Koordinace činností pro zavádění nové technologie či změn stávající výrobní technologie
- Optimalizace vytíženosti pracovišť a toku materiálu ve výrobním procesu
- Úprava výrobní specifikace a pracovních postupů
- Vedení členů svého týmu (skupina cca 4 techniků metod)
- Reporting

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání technické směru
- Praxe na obdobné pozici ve výrobním podniku podmínkou
- Dobrá komunikativní znalost AJ nutností
- Zkušenosti s řízením týmu
- Technické myšlení
- Organizační schopnosti, aktivní přístup

Nabízíme

- Uplatnění na zajímavé pozici
- Stabilní práci v perspektivní rostoucí automotive společnosti
- Dobré platové ohodnocení odpovídající zkušenostem
- Osobní ohodnocení - přítomnostní bonus
- Zaškolení, možnost dalšího rozvoje
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek na stravování

Další informace

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 721 260 396.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Technické profese,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: AJ
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Rokycany