Nabídka práce > Inženýr vývojového softwaru

Inženýr vývojového softwaru

Náplň práce

- vývoj softwarového nástroje pro inženýrské oddělení
- zkoumání, navržení a implementace nových řešení
- řízení projektů související s vývojem softwaru
- zajištění chodu stávajících i nových softwarových nástrojů prostřednictvím inženýrského oddělení
- Komunikace s interními zákazníky z ČR a NL

Požadavky

- min SŠ technického směru
- Zkušenosti v oblasti inženýrství a SW vývoje výhodou
- Komunikativní AJ
- Samostatnost, Pečlivost
- Dobré analytické, plánovací a komunikační dovednosti

Nabízíme

- zodpovědnou pozici v úspěšné stabilní společnosti s vizí a budoucností
- moderní pracovní prostředí
- možnost rozvíjet své znalosti a dovednosti
- 5 týdnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na dojíždění
- Individuálně zaměřené osobnostní a profesní vzdělávání, kurzy
angličtiny, aj.

Další informace

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 725 817 242.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: AJ
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek