Nabídka práce > Kalibrační technik (m/ž) pro oblast vf elektrických veličin

Kalibrační technik (m/ž) pro oblast vf elektrických veličin

Náplň práce

Náplní práce bude ověřování různých funkcí měřicích přístrojů v oboru vf elektrických veličin a příslušenství pomocí ještě přesnějších přístrojů, zpracování dat a tvorba protokolů. A aby to všechno netrvalo tak dlouho, tak třeba i nějaká automatizace měření (MATLAB, Python - co kdo umí).

Požadavky

- probíhající nebo ukončené VŠ studium v oboru sdělovací technika/elektronika/komunikace/měření nebo podobné
- zkušenosti s automatizací měřicích procesů výhodou (Python, Matlab, ...)
- znalost AJ na základní úrovni, odpovědnost, pečlivost, samostatnost
- zájem o obor, znalost principů elektrických měření výhodou

Nabízíme

- zajímavou a náročnou práci v oboru vysokofrekvenčních měření
- příležitost odborného růstu v oboru elektrických měření
- možnost práce na zajímavých zahraničních projektech (lze i formou bakalářské/diplomové/doktorské práce)
- pružná pracovní doba

Další informace

- DPČ max. 20 hod/týdně, preferujeme dlouhodobější spolupráci (alespoň 1 rok)
- více o laboratoři na https://www.cmi.cz/orgunit/department/55

Informace o pozici

  • Český metrologický institut
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Elektrotechnické profese, Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: AJ základní
  • Plat: 200-280 Kč/hod
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro: studenty, absolventy
  • Místo pracoviště: Radiová 1136/3