Nabídka práce > Pracovník výdejny nářadí a OOPP - i zkrácený úvazek!

Pracovník výdejny nářadí a OOPP - i zkrácený úvazek!

Náplň práce

Hledáte zajímavou práci v jednosměnném provozu? Máte zájem o stabilní práci v přátelském prostředí? Nabízíme práci na HPP nebo zkrácený úvazek (30 hodin týdně).

Vaší náplní práce bude:
- výdej a příjem nářadí a ochranných pomůcek podle norem do výroby
- zajišťování optimálního stavu skladových zásob
- komunikace s dodavatelem
- systémové a fyzické naskladnění a vyskladnění materiálu
- reporty o stavu skladových zásob

Pracovní doba: Po-Pá (40 hodin/týdně) nebo na zkrácený úvazek 30h/týdně
Lokalita: KUŘIM (pouze 20 minut od Brna)

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat pro více informací!

Požadavky

- manuální zručnost
- SOU/SS vzdělání
- uživatelská znalost PC (MS Office)
- zodpovědnost, samostatnost a spolehlivost
- zkušenost na pozici skladníka výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 28500 CZK do 29500 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - práce v jednosměnném provozu - příspěvek na dojíždění (max. 2 500,- Kč) - příspěvek na závodní stravování - možnost pracovat i na zkrácený úvazek - přátelský kolektiv a příjemné prostředí
  • Místo pracoviště: Kuřim