Nabídka práce > Dlouhodobá brigáda na oddělení reklamací - 220 Kč/hod

Dlouhodobá brigáda na oddělení reklamací - 220 Kč/hod

Náplň práce

Sháníte dlouhodobější přivýdělek? Nabízíme brigádu v Kuřimi na oddělení reklamací. Brigáda je vhodná např. i pro studenty VŠ, kteří si chtějí rozšířit obzory a získat praxi.

Vaší náplní práce bude:
- řešení kvalitativních problémů a reklamací s externími dodavateli, nastavování a ověřování nápravných akcí
- přímý kontakt s dodavatelskou organizací, rozvíjení vztahů s dodavateli/zákazníky
- podpora zavádění příslušných norem systému jakosti
- účast na dílčím/procesním auditu na stránkách dodavatele.
- kontrola zákaznických a interních stížností týkajících se produktu/procesu dodavatele, ověření nápravných, preventivních opatření.

Nástup možný ihned!

Požadavky

- možnost odpracovat alespoň 20 hodin týdně (po-pá)
- SS/VŠ vzdělání – technické zaměření výhodou
- pokročilá uživatelská znalost PC (MS Office, SAP velkou výhodou)
- angličtina minimálně na úrovni A2 (psaná)
- zkušenosti s technickou dokumentací a základní měřící technikou velkou výhodou
- komunikativnost, spolehlivost, samostatnost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 220 CZK do 220 CZK
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: - příspěvek na dopravu 300 Kč - 2500 Kč - dotované závodní stravování - dlouhodobá spolupráce - zajištěná svozová doprava z Brna - čisté a moderní prostředí - seznámení s procesy výroby a řízení kvality ve velké nadnárodní firmě (automotive)
  • Místo pracoviště: Kuřim