Nabídka práce > Elektromechanik

Elektromechanik

Náplň práce

Do výrobní společnosti hledáme nového kolegu na pozici Elektromechanik.
Náplň práce:
* Udržovat bezproblémový chod výrobních linek a strojů
* Provádění preventivních prohlídek a oprav strojů a zařízení
* Instalace, připojování a seřizování strojů a zařízení
* Diagnostika poruch výrobních linek a podílení se na jejich odstranění
* Spolupráce na vývoji a úpravách technologie
* Účast na technologických projektech

Požadavky

Požadujeme:

* SOU nebo SŠ vzdělání v oboru elektro
* Osvědčení o Vyhlášce č. 50/1978 Sb. § 6
* Základní znalost cizího jazyka (AJ nebo NJ)
* Orientace ve výkresové dokumentaci
* Flexibilta a ochota práce ve směnném provozu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - týden dovolené navíc - příspěvek na penzijní/životní pojištění - příspěvek na stravování - vzdělávací kurzy - pololetní a roční prémie - odměny za pravidelnou docházku
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem